Wednesday, November 28, 2007

Lumehelbesed mu akna taga...

Tänane hommik on üks nendest, kus ma mõtlen, et miks ma ometi ei ole kusagil metsas? Äratundmine saabus, kui õeke helistas ja soovitas tungivalt välja vaadata. No mis seal muud ikka olla saigi kui ohtralt lund. Ka veel praegu sajab. Ja siis istu siin kapsasupihaisuses (ventilatsiooni trikid) umbses kontoris. Ole rahul sellega, mis sul on, eksole.

*Pildikesi eilsest*
Kas pole tore minna lõunale ja avastada, et menüüs on päevapraeks "Maisihelbestega kanarind".
Veel toredam on koju jõudes avastada voodi kõrvalt glasuuritud hiiglaslik piparkook.
*
Ja midagi armsat lapsukestele jõuludeks.

2 Comments:

At 4:32 AM, Anonymous Anonymous said...

tähendab, kui nüüd minu arvamust küsida, siis on "helbesed" palju parem sõna kui "helbed" ja ühtlasi ka "helbestega" kui "helvestega".

juhhei.

 
At 11:28 PM, Blogger Place of Predilection said...

no kas nüüd parem aga armsam igatahes, pani kohe heldima

 

Post a Comment

<< Home