üks lugu
Tuli meelde üks lugu, mis juhtus pühapäeval. Nägin nimelt kuidas bussis hakkasid kaks täiesti tavalist eesti pensionäri mingite prantsuse turistidega prantsuse keeles vestlema. Hämmastav ja armas. Aga kui mõtelda, siis muidugi- ilmselt tegemist esimese vabariigi aegse kultuursema haridusega prouadega vast. Kui turistid maha läksid olid prouad õnnelikud, et üle mitmekümne aasta jälle sai praktiseerida keelt. Selline armas lugu.

0 Comments:
Post a Comment
<< Home